2.C a 8.A - zpříjemnění Vánoc zdravotníkům

Během jednoho ranního povídání o zážitcích z víkendu jsme se s dětmi rozhodli,
že bychom chtěli udělat někomu radost.

Z mnoha nápadů jsme si vybrali pečení cukroví pro zdravotníky, abychom jim alespoň malinko zpříjemnili vánoční čas. Děti byly nápadem nadšené a s maminkami napekly několik krabic cukroví, které nám pak pomohly maminky zdravotnice roznést po nemocnici.

K cukroví děti přidaly krásné vánoční obrázky s poděkováním za velmi náročnou práci, kterou zdravotníci v nemocnici vykonávají. Díky úžasné práci dětí a rodičů z 2.C jsme mohli udělat radost na oddělení geriatrie, rehabilitace, ARO a infekce. Snad cukroví chutnalo, protože bylo pečené s velkou láskou.

Lucie Rybová

Na třídnických hodinách jsme přemýšleli o tom, komu pomůžeme zpříjemnit Vánoce.

Nakonec Natálka Schlegelová navrhla, že sestřičkám na covidové jednotce v Pardubicích dovezeme nápoje, které potřebují při těžké a náročné službě na této jednotce. Nápad se zrodil po konzultaci s její maminkou zdravotnicí. A tak Ježíškovy saně jely do pardubické nemocnice.

Lea Mala a Ema Tlučhořová