Škola v přírodě třídy 5.A a 5.B

V předposledním květnovém týdnu jsme se společně vydali do krásné oblasti v podkrkonoší,
konkrétně do obce Jívka.

Byli jsme zde ubytováni ve velmi příjemném penzionu, který nám poskytoval nejen skvělé sportovní zázemí (hřiště, bazén), ale bylo zde důkladně postaráno i o naše žaludky (o kuchařském umění místní paní správcové už kolují v naší škole legendy).

A co jsme během týdne zažili?

Každý den probíhal program nabitý rozmanitými aktivitami – netradičními sportovními hrami
(znáte branball?), orientačním během spojeným s šifrovačkou, ale i kreativní činnosti jako je savování triček a fotografická hra. Zapomenout by se nemělo ani na společenské večery, z nichž jeden se nesl ve znamení společenské hry riskuj, další jsme strávili u táborového ohně s kytarou a poslední večer vyvrcholil tolik očekávanou diskotékou.

Ze školy v přírodě si odvážíme spoustu zážitků, ale zejména nová cenná přátelství mezi oběma třídami. A jak viděla školu v přírodě 5.B? Na hodině českého jazyka vytvářeli žáci krátkou zprávu, a toto je dětmi nejlepší vybraná.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ OČIMA 5.B

V předposledním květnovém týdnu se třídy 5.A a 5.B zúčastnily školy v přírodě v Pensionu Jívka.
Pořádaly se všelijaké soutěže a hry – například vlajkovaná nebo branball. Také se jelo na výlet do dolu, kdy žáci cestou hráli lžičkovanou. V dole Bohumír žáci měli prohlídku a pak šli společně s učiteli zpátky na Pension Jívka, kde se konala po výborné večeři diskopárty. Žáci si všechny akce hodně užili včetně toho, že nemuseli chodit do školy.

Za obě třídy Michaela Vorlová a Anna Vondráčková