6.A spala ve škole

Ze čtvrtka 30.5. na pátek 31.5. 2024 žáci ze třídy 6.A přespávali ve škole.

Akce ke Dni dětí se zúčastnilo 22 dětí, takže jak vidíte z fotek, místnost byla zcela zaplněna spacáky! Večer jsme strávili hraním společenských her, pouštěním hudby a sledováním filmu Po setmění se celá třída prošla po zcela zhasnuté škole, včetně suterénních prostor se šatnami, na což se děti nejvíc těšily. Prázdná a tichá, tmavá škola působí docela strašidelně!

Děti přinesly z domu napečené buchty a slané dobroty k snídani, takže jsme se měli opravdu výborně.

Druhý den jsme vyrazili k Automatickým mlýnům, kde si žáci pohráli s dřevěnými cihlami a trénovali hudebně-taneční vystoupení na Klání tříd, poté jsme se přesunuli do parku Na špici, kde se všichni vyřádili na hřištích.

Před návratem jsme si koupili zmrzlinu a ledovou tříšť, protože bylo horko, a unavení jsme se vrátili ke škole na oběd. Až na to, že jsme spali všichni maximálně 3 hodiny, jsme si to užili.

6.A a Jitka Vladyková