6.C a podzimní focení

Tento den pro nás byl něčím unikátní. Do školy jsme si ráno donesly vydlabané dýně!

Šli jsme se jako třída totiž fotit s dýněmi na hlavě. Můžete se níže podívat, jaké úžasné fotky z toho máme od skvělé fotografky, paní Kembické. Odpoledne v rámci třídnické hodiny jsme tuto hodinu strávili naprosto unikátně. Po zazvonění už jsme byli trochu ve stresu, co z toho bude. Zazvonilo a začali jsme focením ve třídě, kdy si i paní učitelka nasadila dýni na hlavu.

Poté začal přesun do lesoparku, popadly jsme naše několikakilové dýně a vydali jsme se. Cesta to byla těžká a náročná, dýně se totiž po pár krocích pronese, ale výsledek pak stál za to! Paní fotografka nese taky spoustu věcí na focení, jsme všichni ověšeni a musel na nás být skutečně vtipný pohled. 😊

Paní učitelka přinesla i kouzelnický plášť a kouzelnickou hůlku, máme tedy možnost si vybrat, jak se chceme vyfotit. Focení nás všechny baví a užíváme si ho.

Za organizaci děkujeme paní učitelce Peškové a za focení paní Kembické.

Třída 6.C