6.C spala ve škole

Dne 18.4 přespávala celá naše třída ve škole!

Zabalili jsme věci na spaní, karimatky a spacáky, polštářky a plyšáky a samozřejmě spoustu dobré nálady a natěšeně jsme se vydali do školy. Odpoledne jsme začali na hřišti, zahráli si spoustu her a natěšeně jsme se vraceli do školy, protože jsme věděli, že nám paní učitelka objedná velké množství mekáče a na to jsme se moc těšili.

Pustili jsme film, jedli mekáč a už jsme se nemohli dočkat večerních her. Vyrazili jsme na procházku po škole naslepo, zahráli si schovku a další hry a pak samozřejmě nemohli usnout, ale nakonec se nám to všem podařilo.

Ráno jsme si udělali snídaňový piknik v jídelně, zabalili zbytky k svačině a vyrazili směr Automatické mlýny do SFÉRY na dva programy: vyráběli jsme poličky a měli pokračování robotiky: VR.

Celou akci jsme si moc užili a už se těšíme na další!

Třída 6.C a paní učitelka Pešková