Mezinárodní umělecká soutěž Allegro 2020

Žákyně naší školy, které zároveň navštěvují ZUŠ Pardubice, Havlíčkova skvěle reprezentovaly obě školy
a měly veliký úspěch na Mezinárodní soutěži Allegro 2020 v Praze.

Žákyně 4.A Gábina Hrůzová získala v kategorii 3 B 1. cenu a Zvláštní ocenění poroty!
Žákyně 3.B Ema Helmeczi získala v kategorii 2 B Čestné uznání.
Emička hraje teprve krátce, byla to její první soutěž a hned mezinárodní!!

Celá výprava získala celkem 9 prvních cen, 5 vítězů své kategorie, 3 zvláštní ocenění poroty, ocenění za pedagogické vedení pro pana učitele - jediné udělené! 5 druhých cen, 1 třetí cenu a jediné ČU!

Dle slov pana učitele Romana Faltyse ze ZUŠ Pardubice, Havlíčkova takového úspěchu dosahují také díky tomu, že naše škola umožňuje dlouholeté nábory v naší ZŠ Staňkova 128 a věří, že i letos vybraní zájemci budou také velmi úspěšní a budou šířit slávu Pardubic i naší školy v soutěžích po celé České republice, nebo dokonce i v mezinárodních soutěžích.

Další informace a článek o soutěži naleznete na stránkách www.zestovaharmoniepardubice.cz/clanky/novinky-harmonie/aktuality/

Děkujeme, gratulujeme všem zúčastněným a obzvlášť našim nadaným žákyním :-)