na úvod www.ekoskola.cz
www.rodicevitani.cz
Brilantní úspěch našich Dívek v Malé kopané

ZŠ Staňkova Zvítězila v Okresním Kole!

S radostí oznamuji, že naše základní škola dosáhla vynikajícího úspěchu v okresním kole malé kopané dívek, které se událo v úterý 30. dubna!

Tento triumf je výsledkem tvrdé práce a oddanosti našich talentovaných sportovkyň, které se podařilo překonat veškeré výzvy na své cestě k vítězství.

Naše týmová spolupráce a vytrvalost byly klíčovými faktory na cestě k vítězství. Podařilo se nám porazit týmy základních škol Opatovic, Závodu Míru a Svítkova, a navíc jsme dokázaly udržet remízu  týmem Ohrazenic, který jsme předpokládali, že bude těžký soupeř.

V zápase s týmem Přelouče jsme opět ukázaly naši sílu a vůli vyhrát. S úsilím a odhodláním jsme dosáhly dalšího triumfu, když jsme vyhrály nad Základní školou Dubina, což nás katapultovalo na vrchol okresního kola.

Chtěla bych vyjádřit svou hlubokou vděčnost a obdiv všem hráčkám za jejich neúnavnou práci a vášeň pro fotbal. Dále bych chtěla poděkovat také všem rodičům a fanouškům, kteří nás podporovali. Tento úspěch není pouze výsledkem naší práce na hřišti, ale také výrazem naší síly a jednoty. Jsem hrdá, že jsem mohla být svědkem tohoto úžasného úspěchu našich dívek ve fotbale.

Gratuluji vám všem!

Za tým TV Leksová