Krajské kolo Prezentiády 2024: Úspěch naší školy!

Dne 9. dubna se naše škola zúčastnila Krajského kola Prezentiády 2024
a máme radost, že jsme se mohli podělit o úspěchy našich týmů.

Celkem čtyři týmy reprezentovaly naši školu a jejich vystoupení bylo pozoruhodné.

Napínavá atmosféra a skvělé prezentace přinesly naší škole významné úspěchy. Největší radost nám udělalo první místo, které získal tým Luna, tvořený našimi talentovanými žákyněmi Karolínou Donthovou a Karolínou Sýkorovou. Tento skvělý výsledek je posouvá přímo do Grandfinále v Brně.

Ovšem ani druhý tým Trijodamin, sestavený z našich žákyň Dominiky Slavíkové a Evelíny Burdychové, nezůstal pozadu. I jejich vystoupení oslnilo porotu natolik, že jim byla udělena Divoká karta, která je také posouvá do Grandfinále v Brně. Je to pro nás dvojnásobná radost, že máme dva týmy, kteří budou na republikové úrovni reprezentovat naši školu.

Všem účastníkům bychom chtěli pogratulovat k jejich úsilí a skvělým výkonům.

Přejeme našim dvěma týmům mnoho štěstí a úspěchů v nadcházejícím Grandfinále v Brně.

Jsme pyšní na jejich práci a talent, který naše škola předvádí na prestižní soutěži jako je Prezentiáda.

Za tým Informatiky Leksová Anna