on-line

Tak na tohle jsme zvyklí nebyli. Každý měsíc jsme se společně scházeli v tělocvičně, na hřišti,
o Vánocích pili horký čaj, cpali se vanilkovými rohlíčky a minulý podzim jsme strávili tři dny mimo domov, školu a tak trochu i mimo realitu v krásném prostředí oucmanického statku. Tvořili jsme plakáty, hesla, hymnu, zorganizovali Maraton 128, podepsali se na zrcadla, potěšili babičky a nakrmili zvířátka.

A najednou bum… Ticho, prázdno… Zavřeli nám školu. Už zase. Nejenom, že se musíme učit online, orientovat se v odevzdávání úkolů, potýkat se s technickými problémy, nefunkčními mikrofony, nervózními spolužáky, ale zarazila se i aktivita Sněmu.

To jsme však nemohli dopustit. I přes to, že vymýšlet takové projekty online není nic lehkého, nevzdali jsme se. Vidíme se každý týden, povídáme si, smějeme se, vzpomínáme, hrajeme si, abychom nezapomněli, že naše práce je tolik důležitá. Možnosti máme omezené, ale využíváme je na maximum. Chceme, abyste věděli, že jedeme dál, přemýšlíme a těšíme se, až vás všechny budeme moci překvapit další akcí, která se neodmyslitelně stane minulostí, přítomností i budoucností naší školy. Naší stodvacetosmičky :-)

Váš Sněm dětí

Vidíte. Nejvíc nám chybí kontakt. Těšíme se na vás, ale hlavně sami na sebe! :-)

Bára zase básníkem. Naše poeta z 8.B :-)

SNĚM JDE JEDNÍM SMĚREM

Držíme spolu a u jednoho hovoru,
děkujem za podporu.
V Oucmanicích to začalo
A nemálo se toho stalo.
Zrcadla jsme zařídili
a využili jsme své síly.
Při maratonu jsme se protáhli
do cíle to dotáhli.
Těšíme se na shledání,
na společné povídání.
Doufáme, že vše půjde hladce,
a tohle všechno trvat bude už jen krátce.
Zůstali jsme hraví,
vy zůstaňte zdraví.