Naše škola zazářila na Štafetovém poháru!

Dne 25. dubna se naše škola vydala na Okresní kolo štafetového poháru s jediným cílem:
vydat ze sebe to nejlepší a zanechat stopy na atletické dráze.

Mladší žáci a žákyně se nejprve postavili na start 8 x 100 metrů, následovaní odhodlanými staršími žáky a žákyněmi ve stejné disciplíně. Následovala malá pauza, kdy se nám ukázalo i sluníčko a my takticky vytvořili smíšené družstvo A a B, aby zaběhli 8 x 200m.

Vzájemná podpora a týmový duch byly klíčové pro náš úspěch. Naše škola se mohla pochlubit úžasným třetím místem! Se pyšnými žáky, kteří si odnesli medaile, a s pohárem, který jsme společně vybojovali, můžeme být hrdí na to, co jsme společně dokázali.

Tento úspěch byl výsledkem nejen individuálních výkonů, ale také týmové práce a ducha naší školy. Musíme také vzdát hold skvělé organizaci celého dopoledne a vytvořené atmosféře, která nám dodala ještě více energie a nadšení.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na další sportovní výzvy, které nás čekají!

Za tým TV Leksová Anna