Tomíkovka | 4.C Výtvarná soutěž

Na začátku školního roku naše třída pracovala na výkresech do výtvarné soutěže na téma Velká pardubická
v rámci projektu Evropské město koní 2020.

Vyhlášení výsledků a vystavení vítězných děl mělo proběhnout před Vánoci na knižním veletrhu Zámek plný knih, ten byl ale bohužel zrušen.

Své třídní vyhlášení jsme si ale užili ve třídě společně,
všichni zúčastnění totiž dostali krásné upomínkové předměty a laskominy s motivy koní.

Naše Kristýnka B., která se umístila na 3. místě v kategorii 1. stupeň ZŠ si nakonec svou věcnou cenu musela vzhledem k vývoji pandemie vyzvednout sama, protože zrušeno bylo i lednové skromnější vyhlášení vítězů v turistickém informačním centru.

Nicméně nejpovedenější výkresy jsou stále k vidění ve výloze v tohoto centra, kde si je kolemjdoucí mohou prohlédnout. Kristýnce tímto děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme k umístění.

Kateřina Kánská