Žáci 1.A v květnu navštívili policejní stanici v Pardubicích, kde pro ně byl připraven zajímavý program zaměřený na bezpečnost.
Povídali jsme si o správném chování v autě, bezpečné jízdě na kole i o tom, jak se bezpečně pohybovat v běžném životě a v okolí silnic. Zkusili i jak fungují otisky prstů.
Děti se aktivně zapojovaly do diskuze, pokládaly mnoho zajímavých otázek a nejvíce je zaujímalo vyprávění o práci policistů a fungování věznice. Exkurze byla pro všechny velmi přínosná a děti si odnesly spoustu nových informací i zážitků.
Povídali jsme si o správném chování v autě, bezpečné jízdě na kole i o tom, jak se bezpečně pohybovat v běžném životě a v okolí silnic. Zkusili i jak fungují otisky prstů.
Děti se aktivně zapojovaly do diskuze, pokládaly mnoho zajímavých otázek a nejvíce je zaujímalo vyprávění o práci policistů a fungování věznice. Exkurze byla pro všechny velmi přínosná a děti si odnesly spoustu nových informací i zážitků.
Sabina Havránková







