V květnu jsme se společně vypravili na školu v přírodě do Krkonoš.
Čekalo nás mnoho aktivit - výlety, procházky, hrátky na hřišti, logické úkoly, psaní pohledů a tvoření. Při tom všem jsme ještě nacházeli tajemné zprávy o tom, že se po lesích potulují nějací zloduši, kteří ničí přírodu. Zloduchy se nám podařilo za celý týden vypátrat a za odměnu jsme se stali pomocníky policie a dostali vlastní odznaky.
Největším cílem týdne pro nás ale byl výlet na Sněžku. Nahoru nás vyvezla lanovka, ale zpět už jsme šli hezky pěšky. Celý týden rychle utekl a máme zase spoustu dalších společných vzpomínek.
Čekalo nás mnoho aktivit - výlety, procházky, hrátky na hřišti, logické úkoly, psaní pohledů a tvoření. Při tom všem jsme ještě nacházeli tajemné zprávy o tom, že se po lesích potulují nějací zloduši, kteří ničí přírodu. Zloduchy se nám podařilo za celý týden vypátrat a za odměnu jsme se stali pomocníky policie a dostali vlastní odznaky.
Největším cílem týdne pro nás ale byl výlet na Sněžku. Nahoru nás vyvezla lanovka, ale zpět už jsme šli hezky pěšky. Celý týden rychle utekl a máme zase spoustu dalších společných vzpomínek.
Třídní učitelka Klára Chocholoušová a 2.D







