Pro děti ze 3.C si Mgr. Bc. Kateřina Podeszwová připravila přednášku o právu.
Děti se v ní dozvěděly, co právo vlastně je, jak vzniklo a proč je důležité.
Nakonec si pro ně paní Podeszwová připravila velmi zajímavou aktivitu. Každé dítě si vylosovalo papírek s názvem jednoho odvětví práva a mělo nakreslit, jak si toto odvětví představuje. Poté si děti obrázky navzájem ukázaly a pokusily se vytvořit skupinky podle stejného druhu práva, který podle obrázků poznaly.
Děti se v ní dozvěděly, co právo vlastně je, jak vzniklo a proč je důležité.
Nakonec si pro ně paní Podeszwová připravila velmi zajímavou aktivitu. Každé dítě si vylosovalo papírek s názvem jednoho odvětví práva a mělo nakreslit, jak si toto odvětví představuje. Poté si děti obrázky navzájem ukázaly a pokusily se vytvořit skupinky podle stejného druhu práva, který podle obrázků poznaly.
Mgr. Hedvika Čechlovská







