V posledním dubnovém týdnu se uskutečnilo okresní kolo v atletickém čtyřboji pro žáky 6. + 7. ročníků a také pro žáky 8. + 9. ročníků.
Všichni závodníci museli absolvovat: 60 m., 1 km, skok daleký nebo vysoký, hod míčkem nebo vrh koulí.
Pětičlenné družstvo mladších chlapců 6. + 7. tříd ve složení M. Lecián, T. Ulrych, J. Panuš, J. Kaláč a M. Frydrych vybojovalo krásné 2. místo. Družstvo mladších dívek obsadilo 6. místo.
Družstvo starších dívek 8. + 9. tříd obsadilo 4. místo a družstvo starších chlapců skončilo na 6. místě.
Přestože žádný tým nepostoupil do krajského kola, všichni si užili krásnou sportovní atmosféru a vyzkoušeli si i trochu jiné disciplíny, než běžně v hodinách TV nacvičujeme – např. skok vysoký či vrh koulí.
Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a medailistům gratulujeme.
Všichni závodníci museli absolvovat: 60 m., 1 km, skok daleký nebo vysoký, hod míčkem nebo vrh koulí.
Pětičlenné družstvo mladších chlapců 6. + 7. tříd ve složení M. Lecián, T. Ulrych, J. Panuš, J. Kaláč a M. Frydrych vybojovalo krásné 2. místo. Družstvo mladších dívek obsadilo 6. místo.
Družstvo starších dívek 8. + 9. tříd obsadilo 4. místo a družstvo starších chlapců skončilo na 6. místě.
Přestože žádný tým nepostoupil do krajského kola, všichni si užili krásnou sportovní atmosféru a vyzkoušeli si i trochu jiné disciplíny, než běžně v hodinách TV nacvičujeme – např. skok vysoký či vrh koulí.
Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a medailistům gratulujeme.
Za TV K. Svobodová, P. Slaný







