Duben u Motýlků
V dubnu jsme si ve 2. třídě ŠD užili spoustu zajímavých aktivit.

Velkou část měsíce jsme věnovali ekologii a třídění odpadu. Povídali jsme si o tom, proč je důležité chránit naši přírodu a jak může každý z nás pomoci životnímu prostředí. Z recyklovaného materiálu jsme si vyrobili originální stojánky na tužky, které se dětem moc povedly. Také jsme skládali papírové žáby. Do této činnosti jsme se všichni tak zabrali, že jsme úplně zapomněli pořídit fotografie.

Společně jsme oslavili Den Země výrobou kooperativního obrazu, na kterém se podílely všechny děti. Každý přispěl svou částí a výsledné dílo nám udělalo velkou radost.

Nezapomněli jsme ani na oslavu čarodějnic. Děti si užily zábavné hry a soutěže na zahradě ŠD, kde panovala veselá a kouzelnická atmosféra. Když nám přálo počasí, trávili jsme čas venku – na školním hřišti i na zahradě ŠD, kde si děti užívaly pohyb, hry a pobyt na čerstvém vzduchu.

Duben jsme si společně moc užili a těšíme se na další zážitky.
Eliška Jandíková


adresa školy:
ulice Staňkova 128, Pardubice 530 02
Spolek ŽS Staňkova  |  Maraton 128  |  Sněm dětí