Dne 13. 5. se žáci naší školy zúčastnili soutěže Mladý zdravotník, kterou organizuje Český červený kříž.
Do okresního kola se zapojili zástupci z 1. i 2. stupně, kteří vytvořili dva pětičlenné týmy mladých zdravotníků. Oba týmy předvedly výborné znalosti a dovednosti v poskytování první pomoci a ve své kategorii obsadily krásné 2. místo.
Velké poděkování patří staršímu týmu žáků 9. ročníku, kteří se věnovali páťákům, předali jim potřebné zkušenosti a informace a pomohli jim s přípravou na soutěž. I díky jejich podpoře dosáhl mladší tým skvělého výsledku.
Gratulujeme všem soutěžícím k úspěchu a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
Do okresního kola se zapojili zástupci z 1. i 2. stupně, kteří vytvořili dva pětičlenné týmy mladých zdravotníků. Oba týmy předvedly výborné znalosti a dovednosti v poskytování první pomoci a ve své kategorii obsadily krásné 2. místo.
Velké poděkování patří staršímu týmu žáků 9. ročníku, kteří se věnovali páťákům, předali jim potřebné zkušenosti a informace a pomohli jim s přípravou na soutěž. I díky jejich podpoře dosáhl mladší tým skvělého výsledku.
Gratulujeme všem soutěžícím k úspěchu a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
Eva Herzánová







