Lyžařský kurz 7. ročníků

Po roční přestávce opět uspořádala naše škola lyžařský výcvik. Tentokrát v termínu 3. - 7. ledna 2022.

Nově jsme navštívili Krkonoše, chatu Alfonsku ve Ski areálu na Benecku.
Lyžařského kurzu se zúčastnilo 61 žáků a žákyň ze 7. ročníků.
I přes nepříznivé počasí, které nám z počátku kurzu opravdu nepřálo, jsme lyžovali každý den.
Na běžeckých tratích a sjezdovce, která byla pravidelně upravována, jsme se museli popasovat s deštěm, mlhou a dokonce i se silným větrem. Přesto se všichni začátečníci naučili lyžovat a ti, kteří již uměli lyžovat, se velice zdokonalili.

Veliké díky patří všem instruktorům – M. Drašarové, Z. Kudrnové, P. Fiale, A. Luksové a D. Šverákovi.

Letos nám lyžařský kurz trochu zkomplikovala covidová situace, testování před odjezdem a také v průběhu kurzu. Ale i tuto situaci jsme zvládli. Za to patří díky naší zdravotnici R. Adamčíkové.

Děti si užily spousty legrace nejen na svahu, ale i při trochu netradičních štafetách na závěr kurzu.

O tom, jaké byly podmínky a jaká panovala nálada, Vás přesvědčí pár fotografií.
Fotografie ze svahu se nám bohužel nevydařily.

Květa Svobodová, vedoucí lyžařského kurzu