SWAP v 8.A

V prosinci, společně s vánočními dílnami, uspořádala naše třída 8.A SWAP – výměnnou burzu knížek, her a školních potřeb.

Akci jsme připravovali postupně od října. Na projektu jsme začali pracovat už ve škole v přírodě a po návratu na třídnických hodinách pokračovali. Rozdělili jsme si úkoly, např. kdo sežene bedýnky na knížky, kdo napíše hlášení do rozhlasu a bakalářů, kdo vyrobí leták apod. Zapojili se úplně všichni.

14 dní před vánočními dílnami jsme začali vybírat knížky, hry, školní potřeby. Překvapilo nás, kolik žáků se zapojilo. Vše vyvrcholilo v den vánočních dílen, kdy si mohl každý přijít vybrat knížku pro sebe či jako dárek pro kamaráda nebo sourozence. Na základě ankety, které se mohl zúčastnit každý návštěvník, jsme získali pozitivní zpětnou vazbu.

Všem děkujeme

Třída 8.A a M. Stoklasová