Odznak všestrannosti – krajské kolo

V Moravské Třebové se ve středu 18. 5. konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti, do kterého z naší školy postoupilo 17 žáků – jedno osmi členné družstvo a 9 jednotlivců.

Přes 200 účastníků z celého kraje bojovalo v družstvech i v jednotlivcích o postup do celostátního kola. Každý závodník absolvoval 6 disciplín (60 m, skok daleký, hod míčkem, 1 km nebo driblink, leh-sed a přítahy).

Přestože nikdo z našich závodníků do dalších bojů nepostoupil, všichni si vyzkoušeli „opravdovou“ atletickou atmosféru. Náročnost celé soutěže prověřila nejen fyzičku, ale i bojovnost každého startujícího.

Mezi nejlepší žáky patřil Dominik Nečas, který ve své kategorii obsadil krásné 2. místo.
Mezi jednotlivci úspěšně bojovali Elen Muková, Sofie Panchártková, Marie Parůžková, Sophie Matýsová, Gabriela Víšková, Vojtěch Stara, Adam Koffer a Lukáš Provazník.

Oporami týmu byli Emma Brožová, Natálie Maňáková, Nikola Krejčoková, Žofie Draštíková, Václav Tomíška, Alex Polák, Marcel Pleška a Oliver Bydžovský.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy.

Za kolektiv tělocvikářů Květa Svobodová