Pozvánka na Lidový běh Vaňka Vaňhy 2021

Vážení rodiče, milé děti a sportovní přátelé!!!

Protože se v loňském roce neuskutečnil tradiční Pardubický vinařský půlmaraton, pořadatelé tento závod přesunuli na září.
Součástí této akce je i Lidový běh Vaňka Vaňhy (cca 1 700 m).

Akce se koná v neděli 19. září 2021 se startem na náměstí Republiky před VČD
a cílem na Pernštýnském náměstí.

Naše škola se opět zúčastní. V minulých letech obsadila ZŠ Staňkova vždy umístění na stupních vítězů
(v počtu zúčastněných běžců). I letos bychom toto umístění chtěli obhájit. Proto vás srdečně zveme – děti, rodiče, prarodiče. Přijďte v co nejvyšším počtu. Každý účastník obdrží startovní číslo, medaili, malé občerstvení a multifunkční šátek. V případě umístění školy mezi prvními 5 školami obdržíme peněžitou odměnu na nákup sportovního zboží.

Zájemci, hlaste se prosím u vyučujících TV Květy Svobodové, Michaely Drašarové, Petry Hančové nebo u Davida Šveráka. Žáci prvního stupně se mohou hlásit přímo u svých třídních učitelů. Stále platí: děti zdarma, dospělí platí 50 Kč. Tak jako vloni tyto peníze vybírají vyučující. Před VČD proběhne pouze prezentace + rozdání čísel. Prosíme, přijďte všichni v modrém. Škola již nemá tolik rozlišovacích dresů.

Sraz bude, jako již tradičně, v neděli 19. 9. 2019 v 8:45 před VČ divadlem (na schodech).
Start závodu je v 9:40, vyhlášení výsledků v 10:15.

Všem přejeme krásný sportovní zážitek a těšíme se na společné setkání.

K. Svobodová, M. Drašarová, P. Hančová, D. Šverák