Přespolní běh

Ve čtvrtek 15. 9. se v parku na Vinici uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu,
kterého se účastnilo celkem 11 pardubických škol.

2 družstva dívek a 2 družstva chlapců z naší školy bojovala o postup do krajského kola.

Nejlépe si vedl tým mladších děvčat (6. – 7. ročníky), který zvítězil a postoupil do krajského kola,
které se uskuteční v Hlinsku. Složení týmu: Ema Helmeczi, Bára Machalová, Sophia Matýsová,
Barbora Kembická, Emma Brožová, Alžběta Panušková a Gábina Hrůzová.

Družstvo starších dívek (8. + 9. ročníky) vybojovalo krásné 2. místo. Za dívky bojovaly: Kamila Bišková, Anička Kaláčová, Katrin Kasalová, Sára Nečasová, Ema Dvořáková a Natálie Maňáková.

Tým mladších chlapců (6. + 7. ročníky) obsadil 3. místo. Za chlapce bojovali: Dan Šeda, Ondřej Hošek, Timy Bičík a Vojtěch Stara.

Tým starších chlapců zůstal bez medaile.

Mezi jednotlivci si nejlépe vedla Kamila Bišková, která doběhla 2., Ema Helmeczi skončila 3,
Bára Machalová a Dan Šeda skončili 4, Sophia Matýsová 5, Barbora Kembická a Ondra Hošek 6.

Všem účastníkům moc děkujeme za reprezentaci školy.

Za TV Květa Svobodová, Petra Fiala