Reciting Competition

A sound is near,
Listen, listen,
What can you hear?

Dne 27.6. jsme se měli možnost zaposlouchat do libozvučných anglických veršů a písní.

Tento nevšední kulturní zážitek nám připravily děti z prvního i druhého stupně naší školy na recitační soutěži. V prvostupňové kategorii si 3. místo vyzpívaly Elišky Párová a Zelingerová ze 3. C s písní “Feelings”. Na 2. místě v této kategorii se hned s trojicí básní - “Bees, My mum, All of me” umístila Oyeyiola Ellenor Petra ze 4. A. A konečně, zcela zasloužené 1. místo a zlatou medaili získali kluci Martin Víšek a Patrik Sasák, kteří nás nechali v němém úžasu hltat náročný text písně “Believer”.

Kategorii druhostupňových dětí vyhrála Kamila Bíšková z 8. B s procítěným přednesem básně “Daffodil”. Stříbrnou medaili si odnesly Ema Peciválová a Eva Preussová z 6. A. O třetí místo se podělily Kateřina Šťastná ze 6. A a Nela Pelikánová z 5.C, která nás rozvlnila v letních rytmech písní od Pink “Cover me in sunshine”.

Všem účastníkům moc děkujeme a už teď se těšíme na další kolo soutěže! Vaše angličtinářky. :)

Vaše angličtinářky