#PODCASTAŇKOVKA

Posloucháte podcasty nebo rozhovory na internetu?
V tom případě pro vás máme dobrou zprávu...

Na jaře 2021 rozjedeme nový projekt školy, kde se žáci vcítí do role moderátora, vypravěče anebo třeba dotazovaného. Ve spolupráci se skupinou učitelů, Sněmem dětí a dobrovolníků z řad žáků a učitelů se vrhneme do nahrávání podcastů a natáčení rozhovorů.

Na co vše se můžete těšit?
Připravujeme nejrůznější témata formou: diskuse, rozhovoru nebo vyprávění.
Do Podcastu se zapojí žáci i učitelé, kteří budou v roli hosta a budou odpovídat na otázky a otevřeně řeknou, jak to vidí oni. V plánu jsou také rozhovory s lidmi mimo školu, jako například: s influencery, celebritami, s bývalými žáky, rodiči a přáteli školy o jejich povolání, zálibách nebo na aktuální téma
regionu, České republiky nebo ze světa.

Jak vidíte, nabídka je skutečně pestrá, stačí si vybrat!

Jako první téma jsme vybrali uvítací podcast, kde vám žáci představí, o čem všem podcasty budou a představí celý projekt.

My se na provedení moc těšíme a věříme, že i vás projekt zaujal a budete nás poslouchat.

Za tým žáků a pedagogů školy
 Simona Filipiová, manažer aktivit projektu